Free

450 L2400 L

Aromë verore

Spastroje
SKU: 2013 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Calvin Klein CK Free

U prezantua në vitin 2009

Kjo është padyshim një aromë e veçantë, e freskët dhe ideale për zyrë dhe kohë të lirë.

Aromë verore

  • Notat e larta janë të absintes, anise yll, dëllinjë & jackfruit
  • Notat e mesme janë të kamoshit, kafes, duhanit
  • Notat bazë janë të të dushkut, kedrit të Virginias, patchoulit dhe nota druri

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.