Divine Gardenia

(2 shqyrtime nga klientë)

300 L4000 L

Gardenia Hyjnore – Aromë lulesh për shtëpinë.

Përmban nota nga lule portokalli, nota jeshile, lule, fruta por edhe nota erëzash & vanilje.

Share

Mund ta përdorni si parfum me spray në tre kategori të ndryshme, difuzor me shkopinj, vaj aromatik, në qirinj etj

Përdorimi: Përmbajtja maksimale
Qirinj dhe wax melt deri në 10%
Aromatizues Ambienti me shkopinj deri në 25%
Aromatizues ambienti me spray 1-30%

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

2 shqyrtim për Divine Gardenia

  1. Elda (pronar i verifikuar)

    Sugjeroj

  2. Elfrida (pronar i verifikuar)

    🌟

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Divine Gardenia
300 L4000 LPërzgjidhni mundësi