Diamond

450 L2400 L

Ideale për çdo ditë të vitit

Spastroje
SKU: 1099 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Armani Diamond

U prezantua në vitin 2007

Ideale për çdo ditë të vitit (madje edhe për palestër), si dhe për klub nate.

  • Notat e larta janë të litchi, mjedër
  • Notat e mesme janë të freesisë, zambakut të luginës
  • Notat bazë janë të vetiverit, kedrit, patchulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.