Dahlia Divin

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Givenchy Dahlia Divin

U prezantua në vitin 2014

Dahlia Divin është një aromë për mbrëmje  në pranverë ose vjeshtë.

  • Notat e larta janë të mirabelit, agrumeve dhe piperit rozë
  • Notat e mesme janë zambak jasemini, lule portokalli, zambak i luginës, trëndafil, pjeshkë, mollë
  • Notat bazë janë Patchouli , dru sandali, vetiver, kedër, vanilje, myshk i bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Dahlia Divin

  1. Klea (pronar i verifikuar)

    Parfumi ka nje arome te mrekullueshme dhe nje ere qe zgjat per shume kohe

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Dahlia Divin
150 L2400 LSelect options