Coco Mademoiselle

(3 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Për stinën e verës gjatë ditës.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Coco Mademoiselle

U prezantua në vitin 2001

Eshtë një aromë klasike moderne, shumë e sofistikuar. Një nga më të mirat në treg .

Për stinën e verës gjatë ditës.

 • Notat e larta janë të portokallit, portokall mandarinë, lules së portokallit, bergamotës
 • Notat e mesme janë të mimozës, jaseminit, trëndafilit Turk & ylang-ylang
 • Notat bazë janë të fasule tonka, patchouli, opoponax, vanilje, vetiver, myshk i bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

3 shqyrtim për Coco Mademoiselle

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Super

 2. Norjana Peronka (pronar i verifikuar)

  Super

 3. Ornida Hoxhaj (pronar i verifikuar)

  Per formatin e parfumit eshte ok sepse supozohet ti shtosh parfumin spray siper parfumit solid por kur e krahason me Alien te cilin e mban te vendosur vetem pa spray parfumin solid dhe e ndjen aromen .( 4 vetem x faktin qe mund te ishte aroma pak me e theksuar )

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Coco Mademoiselle
150 L2400 LSelect options