Classique

400 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Jean Paul Gaultier Classique

U prezantua në vitin 1993

Një aromë me lule, pikante, e ngrohtë që mund të përdoret në vjeshtë dhe dimër, megjithëse frutat dhe lulet e freskëta flasin për pranverën dhe verën, është një nga aromat e rralla që është shumë  fleksibël për të gjitha stinët,  gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë lule portokalli, mandarinë portokall, yll anise, dardhë, trëndafil dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të irisit, xhenxhefilit, kumbullës, orkideve, ylang-ylang dhe tuberozës
  • Notat bazë janë të qelibarit, myshk, vaniljes, kanellës dhe drurit të sandalit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Classique
400 L2400 LSelect options