Cinnamon Beauty Balm

400 L

Share

Super i butë dhe i efektshëm, ky Beauty Balm është krijuar për të pastruar dhe qetësuar,
ekuilibruar dhe forcuar, ushqyer dhe hidratuar lëkurën.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Kombinimi i vajrave bazë me vajra esencialë
mund të përdoret si një pastrues, eksfolues dhe hidratues.
Një produkt Must have, Balsam qetësues dhe shumëkërkues është i pasur me antioksidantë dhe vitamina.

Disa mënyra për t’u përdorur

1. Eksfoliues dhe pastrues – përdorni një copë pambuku për të pastruar butësisht dhe për t’i dhënë lëkurës tuaj pamje rrezatuese.
2. Rritje të lagështisë – Pas pastrimit rutinë të lëkurës përdoreni për të qetësuar dhe hidratuar.
3. Maskë fytyre balancuese – Aplikojeni në lëkurën e pastruar, mbuloni fytyrën me copë pambuku të lagur me ujë të ngrohtë (të vakët) për dhjetë minuta.
4. Pampering Lip Balm – ushqen dhe qetëson buzët.
5. Ushqyes për duart dhe thonjtë – Masazhoni duart dhe kutikulat.
6. Zbutës i bërrylave dhe thembrave – Masazhoni bërrylat dhe thembrat e këmbeve
7. Exfoliator për duart dhe këmbët – përziejeni me pak sheqer dhe përdoreni si scrub!

Mbajeni larg rrezeve të diellit.

30gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Cinnamon Beauty Balm
400 L