Chanel No 5

(2 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

Për pranverë / verë, gjatë ditës.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Chanel No5

Vintage

Një aromë e përshtatshme për çdo kohë të vitit. Për takime, zyrë dhe punë.

Nr 5 legjendar, krijuar në 1921 për Coco Chanel.

  • Notat e larta janë të aldehideve, bergamotit, limonit, nerolit, ylang-ylang
  • Notat e mesme janë të jasemini, trëndafili, zambak i luginës, iris
  • Notat bazë janë të vetiver, dru sandali, vanilje, qelibar, patchouli

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

, , , , , , , ,

2 shqyrtim për Chanel No 5

  1. Irena M. (pronar i verifikuar)

    Nje dashuriii

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Paketimi i shishes nuk ishte i njejte me foton, personalizimi i emrit nuk ishte bere. Per çmimin cilesia ishte e mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.