Signorina

150 L2400 L

E butë, e bukur, e pastër. Thjesht e mrekullueshme!

SKU: 1018 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Cartier Carat

U prezantua në vitin 2018

Është një përzierje e bukur e luleve të bardha, të verdha dhe jeshile me një bazë të pastër erëmirë. Është e lehtë dhe e rafinuar. Një aromë perfekte për pranverën. Kaq e lehtë dhe e freskët, aq rinore dhe aromatike. E butë, e bukur, e pastër. Thjesht e mrekullueshme!

  • Notat e larta janë nota jeshile, dardhë dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të zymbylit, tulipanit, narcisit, zambakut, dorëzonjës, vjollcës dhe ylang ylang
  • Notat bazë janë të mimozës dhe myshkut të bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.