BEAU THÉ BLANC

450 L4000 L

Një aromë shumë e bukur e çajit të bardhë, shumë e lehtë dhe e pastër, me dru dhe e shndritshme.

Spastroje
SKU: 5009 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Mund ta përdorni si parfum me spray në tre kategori të ndryshme, difuzor me shkopinj, vaj aromatik, në qirinj etj

Përdorimi: Përmbajtja maksimale

Produkte për trupin dhe flokët 0.5-1%
Qirinj dhe wax melt deri në 10%
Aromatizues Ambienti me shkopinj deri në 25%
Aromatizues ambienti me spray 1-30%

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.