Baccarat Rouge 540

(2 shqyrtime nga klientë)

500 L2,400 L

Krijimi fantastik.

Spastroje
SKU: 1208 Kategori: , , , , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave nga Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 unisex

U prezantua në vitin 2015

Baccarat Rouge 540 është krijuar ndryshe nga aromat e tjera – hapja është plot me karamelë dhe sheqer të djegur, por pas 40-60 minutash aroma ndryshon me 180 gradë. Shkëput jaseminin aromatik dhe shton notat e kedrit dhe agrumeve. Shndërrohet nga një shurup i ëmbël në një aromë freskuese lulesh dhe qëndron ashtu për shumë orë.
Krijimi fantastik.
Aromë për mot të ftohtë, por është e përshtatshme për të gjitha stinët (spruconi pak gjatë motit të nxehtë) vetëm dy spërkatje maksimale dhe do jeni mirë për gjithë ditën.

  • Nota e larta janë të jasemines dhe shafranit
  • Nota e mesme janë të drurit të qelibarit dhe qelibari Gri
  • Nota bazë janë të rrëshirës së bredhit dhe kedrit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Baccarat Rouge 540

  1. Elefteria C. (pronar i verifikuar)

    As the original one👌🏻

  2. Ardita Basha (pronar i verifikuar)

    the besttttt

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.