Argjil Rozë

600 L

Share

Argjil Roze pluhur, i tharë në diell për efektshmëri perfekte!

Një kombinim argjilësh që kujdeset për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar!

PH neutral respekton atë të lëkurës, ndërsa falë vetive të saj zbutëse, kujdeset për lëkurën, duke i dhënë butësi dhe shkëlqim natyral!

Eshtë ideale për përdorim:
– si maskë për fytyrën për lëkura të ndjeshme dhe të thata
– si maskë për rinovimin e flokëve të thatë dhe të brishtë
– në banjë, për përtëritje dhe butësi të lëkurës.

Aplikacion:

-Si maskë për fytyrën – Merrni sasinë që dëshironi me një lugë druri ose plastike dhe përzieni me ujë ose qumësht, kos, caj, aloe vera gel etj. Pasi të krijohet një pastë mund ta masazhoni butësisht në lëkurë, lëreni të thahet dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
-Për të trajtuar puçrrat, aplikoni në zonën e prekur dhe shpëlajeni pasi të thahet.

Kujdes:

Vetëm për përdorim të jashtëm. Ky produkt nuk është gradë ushqimore. Sigurohuni që nuk keni alergji ndaj produktit dhe se po përdorni përbërës natyralë dhe të pastër. Gratë shtatzanisë gjithashtu duhet të këshilloheni me një mjek përpara se ta përdorni.

90gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Argjil Rozë
600 L