ARABIAN RESIN unisex 100ml

2,000 L

Availability: Ka stok

Parfum oriental me lëkurë, Agarwood dhe rëshirë arabike.

Duke filluar nga aspektet tipike aromatike të drurit dhe të modernizuara nga ekzotizmi i pimentos.

Në zemrër lulet e bardha theksojnë drurin, ndërsa lëkura,

mirra dhe temjani tundohen nga drurët e çmuar dhe ëmbëlsia e balsamit…

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.