ANGEL

500 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Thierry Mugler ANGEL

U prezantua në 1992

Me një listë të shumë notash, aromë si asnjë tjetër dhe asnjë nuk do të ngjajë me Angel. E guximshme, seksi, unike, e egër.

Një aromë dimri që nuk mund të përdoret cdo ditë.

  • Notat e larta janë bergamot, pjepër, arrë kokosi, mandarinë, jasemini, cassia, lesh sheqeri,ananas
  • Notat e mesme janë të qimnon, arrëmyshk, mjalt, kajsi, mjedër, kumbull, orkide, pjeshkë, jasemin, zambakut të luginës, trëndafilit dhe mjedër e kuqe
  • Notat bazë janë fasule Tonka, vanilje, patchouli, dru sandali, qelibar, myshk, çokollatë dhe karamel

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
ANGEL
500 L2400 LSelect options