Amor Amor

630 L990 L

Aromë për pranverë / verë

Spastroje

Prices go up when the timer hits zero

SKU: 1002 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Cacharel Amor Amor

U prezantua në vitin 2003

Amor Amor është një aromë nektar lulesh – frutash për moshat e reja.

Aromë për pranverë / verë

  • Notat e larta janë të rrush pa fara, portokalli, gjethe rrushi pa fara, grejpfrut, bergamot
  • Notat e mesme janë të kajsisë, zambakut, jaseminit, zambak i luginës, trëndafil
  • Notat bazë janë të qelibar, fara tonka, vanilje, kedër nga Virginia, myshk.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.