Aloe Vera Gel

700 L

Aloe vera është një përbërës që është përdorur në lëkurë për shumë vite. Eshtë anti-inflamator dhe ndihmon në përmirësimin e lëkurës së thatë ose të irrituar.

Ky xhel mund të përdoret në mënyra të ndryshme.

Kur përdoret në fytyrë, ajo largon aknet dhe njollat ​​dhe papastërtitë. Minimizon skuqjen dhe stimulon prodhimin e kolagjenit në mënyrë që lëkura të ketë pamje më rinore.

Në trup, mund të përdoret për të ndihmuar pamjen e plagëve dhe shenjave të strirjave, si dhe në djegien nga dielli dhe ekzema. Gjithashtu lehtëson ndjenjën e këmbëve të lodhura.

Mund të masazhohet në skalpin e kokës për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës së irrituar.

Përmban 98% Aloe Vera Gel

 

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Aloe Vera Gel
700 L