Allure

450 L2,400 L
405 L2,160 L

Parfum ideal për zyrë.

Spastroje
SKU: 1043 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Allure

U prezantua në vitin 1996

Ideal për femrat e të gjitha moshave. Për daljet gjatë natës. Eshtë hyjnor në ajrin e dimrit.

  • Notat e larta janë të limonit, bergamotit, mandarinës, pjeshkës, frutit të pasionit
  • Notat e mesme janë të jasemini, zambak uji, dorëzonjë, freesia, magnolia, trëndafili magjik, lulelakra dhe portokalli
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, vetiverit, vaniljes, patchulit dhe qelibarit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.