ALIEN

(6 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Thierry Mugler ALIEN

U prezantua në vitin 2005

Aromë vërtet e fortë.

Sezoni i vjeshtës / dimrit i përshtatet më mirë, por mund ta përdorni edhe në netët e ftohta të verës.

 • Notat e larta janë jasemini
 • Notat e mesme janë nota druri
 • Notat bazë janë qelibar

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

6 shqyrtim për ALIEN

 1. marinela baka (pronar i verifikuar)

  fantastik

 2. Xhensida Zenelaj (pronar i verifikuar)

  Respekte per punen qe Beni

 3. Julinda (pronar i verifikuar)

  nice

 4. Ornida Hoxhaj (pronar i verifikuar)

  👌

 5. Elizabeta J. (pronar i verifikuar)

  😍

 6. Naila (pronar i verifikuar)

  ✨✨

  Image #1 from Naila

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
ALIEN
150 L2400 LSelect options