Addict

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Në familjen e aromave për femra nga Dior Addict

U prezantua në vitin 2002

Aromë për vjeshtë / dimër  ose për netët e ftohta të pranverës.

  • Notat e larta janë të gjetheve të mandarinës dhe luleve të manit
  • Notat e mesme janë të luleve të natës, trëndafilit bullgar, lules së portokallit
  • Notat bazë janë të vaniljes, boronicës, drurit të sandalit dhe fasule Tonka

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Addict

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Me kishin derguar nje parfum tjeter gabimisht

  2. Verified Buyer (pronar i verifikuar)

    This perfume is interesting, it has a very strong scent but it’s really good

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Addict
150 L2400 LSelect options