1881 Bella Notte men

450 L2,400 L
405 L2,160 L

Një aromë e freskët, e këndshme & pikante

Spastroje
SKU: 2016 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Nino Cerruti 1881 Bella Notte for men

U prezantua në vitin 2014

Një aromë e freskët, e këndshme & pikante që është e përsosur për netët e pranverës dhe verës, pikante falë piperit & kardamomit që e bëjn të përsosur edhe për vjeshtë.

  • Notat e larta janë të lime, agrumeve dhe limonit
  • Notat e mesme janë të specit sichuan, kardamom, koriandër, arrëmyshk, kanellë dhe jasemini
  • Notat bazë janë të kedrit, patchulit, vaniljes dhe myshkut.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.