La Vie Est Belle

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2,400 L

Erase
SKU: 1022 Categories: , , , Tags: , ,

Në familjen e aromave për femra nga Lancome La Vie Est Belle

Launched in 2012

Një aromë e këndshme dhe e lehtë, frutore, e ëmbël, e bukur, sensuale dhe femërore. Shumë e përshtatshme për muajt e freskët, por mund të përdoret edhe gjatë verës.

  • Notat e larta janë të rrushit pa fara dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të irisit, jasemini dhe lules së portokallit
  • Notat bazë janë patchuli, fasule tonka, vanilje dhe pralinë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

* The purchased product may be different from the one shown in the picture.

* Bottles in photos are used for promotional purposes.

* Our aromatic oil is similar to well-known brands and the rights belong to their respective manufacturers and / or designers. These versions are NOT to be confused with the originals and The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE has nothing to do with the manufacturer / designer. Our interpretation of these fragrances was created through chemical analysis and reproduction. This description is to give the customer an idea of the fragrance, not to mislead, confuse the customer or infringe on the name of the manufacturers / creators and their valuable trademark.

1 review for La Vie Est Belle

  1. Selime Dautaj (verified owner)

    The best

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.