Ofertë!

WORLD POWER

640 L960 L

Për përdorim ditor gjatë gjithë vitit.

Spastroje
SKU: 1199 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , ,

Në familjen e aromave nga Kenzo World Power

U prezantua në vitin 2019

Aromë e ëmbël-e kripur për përdorim ditor gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të Cypress
  • Notat e mesme janë të kripës së detit
  • Notat bazë janë të fasules Tonka

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X