Ofertë!

Wanted by Night

720 L1,040 L

Aromë nate për stinën e dimrit.

Spastroje
SKU: 2059 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Azzaro Wanted by Night

U prezantua në vitin 2018

Aromë nate për stinën e dimrit.

  • Notat e larta janë të kanellës, portokallit të mandarinave, livandës dhe limonit
  • Notat e mesme janë të kedrave të kuqe, temjanit, qimnon dhe frutave
  • Notat bazë janë të kedrit, duhanit, selvisë, benzoin, lëkurës, patchoulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X