Ofertë!

Voyage

480 L800 L

Eshtë një aromë perfekte verore.

Spastroje
SKU: 2042 Kategori: , Etiketa: , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Hermes Voyage

U prezantua në vitin 2010

Parfum i lehtë për tu përdorur, i freskët por jo shumë i ëmbël. Eshtë një aromë perfekte verore.

  • Notat e larta janë të limonit të Amalfit, erëzave dhe kardamomit
  • Notat e mesme janë  çajit, shënimeve të luleve dhe notave jeshile
  • Notat bazë janë të drurit dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X