Ofertë!

Vaj Argani

240 L1,360 L

100% Cold Pressed Argania Spinosa Kernal Oil

Spastroje
SKU: argan Kategori: , , ,

Vaj Argani

100% Cold Pressed Argania Spinosa Kernal Oil

Perdorimi i rekomanduar: Perdoreni si serum per floket & fytyren, masazh trupi,

vaj per riparimin e thonjve ose terapi per shenjat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X