Ofertë!

Ultra Male

560 L880 L

E përshtatshme për dimër.

Spastroje
SKU: 2027 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Jean Paul Gaultier Ultra Male

U prezantua në vitin 2015

Eshtë një aromë e mrekullueshme pikante-drurore. E përshtatshme për dimër.

  • Notat e larta janë të bergamotit, dardhës, nenexhikut, livandës dhe limonit
  • Notat e mesme janë të kanellës, urtë dhe qimnon
  • Notat bazë janë të lëvores së zezë të vaniljes, qelibar, keder & patchouli

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X