Ofertë!

The One Gentleman

640 L960 L

Eshtë një aromë e ngrohtë për klimë të ftohtë.

Spastroje
SKU: 2046 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Dolce & Gabbana The One Gentleman

U prezantua në vitin 2012

Eshtë një aromë e ngrohtë për klimë të ftohtë.

  • Notat e larta janë të specit
  • Notat e mesme janë  livandos, kardamomit dhe kopër
  • Notat bazë janë të patchoulit dhe vaniljes.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X