Ofertë!

The Beat

640 L960 L

Parfum dite.

Spastroje
SKU: 1063 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry The Beat

U prezantua në vitin 2008

Parfum dite.

  • Notat e larta janë të specit rozë, çajit, portokallit, mandarinës
  • Notat e mesme janë të irisit, myshkut të bardhë, bergamotës
  • Notat bazë janë të kardamomit, vetiverit, kedrit, kambanës

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X