Stronger with you

700 L1,100 L

Parfum nate.

Spastroje
SKU: 2037 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Armani Stronger with you

U prezantua në vitin 2017

Parfum nate. Ideal për vjeshtë dhe dimër, madje edhe ditë më të ftohta ose netët e pranverës ose verës.

  • Notat e larta janë të kardamomit, piperit rozë, gjethes së vjollcës dhe nenexhikut
  • Notat e mesme janë të sherebelës, pjeprit, ananasit, livandës dhe kanellës
  • Notat bazë janë të vaniljes, gështenjës, kedrit, drurit të qelibarit dhe guait të drurit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X