Ofertë!

Sport

560 L800 L

Një aromë must-have për verë.

Spastroje
SKU: 1067 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Sport

U prezantua në vitin 2010

Një aromë must-have për verë.

  • Notat e larta janë të mandarinës dhe kripës së detit.
  • Notat e mesme janë të magnolia, dorëzonjë
  • Notat bazë janë të myshkut dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X