So Pretty

600 L1,000 L

Për pranverën dhe verën, është i lehtë për t’u mbajtur.

Spastroje
SKU: 1048 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Cartier So Pretty

U prezantua në vitin 1995

Për ditën dhe natën, ideal për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë mjedrës, portokall mandarina, pjeshkës, neroli dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të irisit, orkideve, jasemini, zambakut të luginës, trëndalil
  • Notat bazë janë të myshkut, drurit të sandalit, benzoinit, myshkut të lisit, vetiver dhe kedër.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X