Ofertë!

Si Intense

560 L880 L

Për mbrëmje dhe mot të freskët.

Spastroje
SKU: 1112 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Si Intense

U prezantua në vitin 2014

Për mbrëmje dhe mot të freskët.

  • Notat e larta janë të Cassis, rrush pa fara, mandarin, bergamot, freresia
  • Notat e mesme janë të trëndafilit, neroli, davana
  • Notat bazë janë të patchouli, vanilje, amroxane dhe nota druri.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X