Sheer Beauty

700 L1,000 L

I përshtatshëm për pranverë dhe verë.

Spastroje

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Sheer Beauty

U prezantua në vitin 2012

I përshtatshëm për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë të bergamotit, manave të kuq dhe Bellini
  • Notat e mesme janë të jasemini, bozhure dhe zambak
  • Notat bazë janë të myshkut, drurit të sandalit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X