Ofertë!

Safari

350 L550 L

Aromë klasike dhe e rafinuar.

Spastroje
SKU: 2005 Kategori: , Etiketa: ,

Në familjen e aromave për meshkuj Ralph Lauren Safari

U prezantua në vitin 1992

Vintage

Aromë klasike dhe e rafinuar për meshkuj. Për dimër.

  • Notat e larta janë të aldehideve, artemisisë, koriandrës, livandos, nota jeshile, neroli, bergamot, limoni
  • Notat e mesme janë të ciklamin, karafil, kanellë, tarragon, jasemini dhe trëndafil
  • Notat bazë janë të lëkurës, drurit të sandalit, qelibarit, patchoulit, myshkut, myshkut të lisit dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X