Ofertë!

Rose the One

480 L720 L

Një aromë dite e thjeshtë dhe e këndshme.

Spastroje
SKU: 1080 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Dolce & Gabbana Rose the One

U prezantua në vitin 2009

Një aromë dite e thjeshtë dhe e këndshme. Për pranverë, verë dhe në fillim të vjeshtës, e përshtatshme për zyra.

  • Notat e larta janë të manaferrës, grejpfrutit, portokallit të mandarinave, zambakut të luginës, trëndafili
  • Notat e mesme janë të leçes, bozhureve, zambakut, myshkut
  • Notat bazë janë të myshkut dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X