Ofertë!

Pour Homme

560 L880 L

Përzierje shumë e mirë,  e rafinuar dhe jo shumë pikante.

Spastroje
SKU: 2001 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Dolce & Gabbana Pour Homme

U prezantua në vitin 1994

Vintage

Përzierje shumë e mirë,  e rafinuar dhe jo shumë pikante dhe jo shumë e freskët, është e përsosur gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të livandës, tarragonit, sherebelës, bergamotit, limonit, portokall mandarinës, portokallit dhe nota uji
  • Notat e mesme janë të koriandrës, kanellës, violetës, specit, jasemini, trëndafilit dhe barbarozës
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, fasules tonka, qelibarit, myshkut, kedrit, cumarin, irisit dhe duhanit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X