Ofertë!

Omnia

(1 shqyrtim nga klient)

560 L800 L

E nxehtë dhe pikante. Për një ditë vjeshte me shi.

Spastroje
SKU: 1019 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Bvlgari Omnia

U prezantua në vitin 2003

E nxehtë dhe pikante. Për një ditë vjeshte me shi.

  • Notat e larta janë të xhenxhefilit, mandarinë portokall, shafranit, piperit dhe kardamomit.
  • Notat e mesme janë të arrëmyshkut, karafili, kanellë, bajame, çaj masala, zambak uji.
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, fasule tonka, çokollatë e bardhë, dru guaiac

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

1 shqyrtim për Omnia

  1. Migena (pronar i verifikuar)

    e njejta arome me origjinalin

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X