Ombre Leather unisex

700 L1,100 L

Aromë e ngrohtë, me lëkurë, elegante.

Spastroje

Në familjen e aromave nga Tom Ford Ombre Leather unisex

U prezantua në vitin 2018

Aromë e ngrohtë, me lëkurë, elegante. Aroma e lëkurës është dehëse.

Eshtë një aromë që mbahet lehtë në zyrë dhe natën. Funksionon më mirë gjatë kohës së ftohtë.

  • Notat e larta janë të kardamomit
  • Notat e mesme janë  zambakut, lëkurës dhe jaseminit
  • Notat bazë janë të patchoulit, qelibarit dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X