Ofertë!

Obsessed

560 L880 L

Parfum ideal për zyrë.

Spastroje
SKU: 1151 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Obsessed

U prezantua në vitin 2017

Për gjithë ditën. Parfum ideal për zyrë.

  • Notat e larta janë të agrumeve, ujit, elem dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të livando, gjethe vjollce, sherebelë, zambaku i luginës, lule portokalli, trëndafili
  • Notat bazë janë të myshkut, myshk i bimeve

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X