Nomade

800 L1,200 L

Një aromë e pastër dhe e pazakontë

Spastroje
SKU: 1196 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ Nomade

U prezantua në vitin 2019

Një aromë e pastër, e bukur dhe e pazakontë, e përshtatshme për mot të ngrohtë.

  • Notat e larta janë të lychee
  • Notat e mesme janë të freesisë
  • Notat bazë janë të myshkut të lisit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X