Ofertë!

No 5 L’eau

560 L880 L

Për stinën e verës gjatë ditës.

Spastroje
SKU: 1137 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel No5 L’Eau

U prezantua në vitin 2016

Për përdorim të përditshëm.
I përshtatshëm si aromë zyre sepse nuk është intensiv.

  • Notat e larta janë të limonit, portokall mandarinë, neroli, aldehide, bergamot, limë
  • Notat e mesme janë të trëndafilave Mayan, jasemini dhe ylang ylang
  • Notat bazë janë të kedrit, myshkut të bardhë, vaniljes dhe rënjës së irisit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X