Ofertë!

My Burberry

320 L960 L

Parfum dite për pranverë.

Spastroje
SKU: 1123 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry My Burberry

U prezantua në vitin 2014

Parfum dite për pranverë.

  • Notat e larta janë të bizeles së ëmbël, agrumeve, bergamot
  • Notat e mesme janë të barbarozës, luleve freesia dhe ftoit
  • Notat bazë janë të patchouli, kumbulla dhe trëndafilit Centifolia

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

7 ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 50ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X