Ofertë!

Mania

560 L800 L

Për pranverën

Spastroje
SKU: 1098 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Mania

U prezantua në vitin 2004

Për pranverën.

  • Notat e larta janë të specit rozë, vaniljes, gjethes së dafinës
  • Notat e mesme janë të portokallit, dru sandali i bardhë, qelibar
  • Notat bazë janë të peonia, myshkut, kedrit, mandarinës jeshile

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X