Ofertë!

Love Story

640 L960 L

Aromë për pranverë / verë

Spastroje
SKU: 1136 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chloeέ Love Story

U prezantua në vitin 2014

Aromë për pranverë / verë për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë të neroli, bergamotit, grejpfrutit, limonit dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të lulesh, trëndafilit, rrush pa fara, kajsi
  • Notat bazë janë të myshkut, kedrit, kashmirit dhe patchulit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X