Love

800 L1,200 L

Aromë dite, më e përshtatshme për mot të freskët.

Spastroje
SKU: 1070 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ Love

U prezantua në vitin 2010

Aromë dite, më e përshtatshme për mot të freskët.

  • Notat e larta janë të lules së portokallit afrikan dhe piperit rozë
  • Notat e mesme janë të irisit, lulediellit, jargavan & gouache / lysine
  • Notat bazë janë të myshkut, orris dhe nota pudre

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X