Ofertë!

London

480 L800 L

Për ditë me shi dhe / ose mbrëmje pranverore.

Spastroje
SKU: 1033 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry London

U prezantua në vitin 2006

Për ditë me shi dhe / ose mbrëmje pranverore.

  • Notat e larta janë të trëndafilit, dorëzonjës, mandarinës
  • Notat e mesme janë të jasemini, bozhure, lule tiare, klementin
  • Notat bazë janë të myshkut, patchouli, dru sandali

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X