Ofertë!

L’Interdit

(2 shqyrtime nga klientë)

560 L880 L

Spastroje

Në familjen e aromave për femra nga Givenchy L’Interdit 2018 edp

U prezantua në vitin 2018

L’Interdit është një përzierje e përsosur  e luleve të bardha, freskisë dhe pastërtisë, si sapun në një shishe. Kjo aromë do të ishte e këndshme për vjeshtë dhe dimër.

  • Notat e larta janë të bergamotit dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të tuberozës, lules së portokallit dhe zambak jasemini
  • Notat bazë janë patchouli, vetiver, abroxan dhe vanilje

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për L’Interdit

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Super

  2. edlira c. (pronar i verifikuar)

    💥

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X