Ofertë!

LIBRE

640 L960 L

Aromë dite  me lule-fruta aromatike.

Spastroje
SKU: 1197 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave nga Yves Saint Laurent Libre

U prezantua në vitin 2019

Aromë dite  me lule-fruta aromatike.

  • Notat e larta janë të mandarinë portokallit, livandos, rrush pa fara, petitgrain
  • Notat e mesme janë të luleve jaseminit, livandos dhe portokallit
  • Notat bazë janë  vaniljes madagaskarit , kedrit, qelibarit gri dhe myshkut.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X