Ofertë!

L’EAU de CHLOE

(1 shqyrtim nga klient)

480 L720 L

Me stil dhe femëror!

Spastroje
SKU: 1097 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ L’eau de Chloέ

U prezantua në vitin 2012

Me stil dhe femëror!

Për ditët e pranverës dhe verës.

  • Notat e larta janë të grejpfrutit, agrumeve, pjeshkës, bergamotit dhe aldehideve
  • Notat e mesme janë të trëndafilit, trëndafilit të ujit, violetit, freesisë, jasemini, zambakut të luginës, magnolisë dhe bozhureve
  • Notat bazë janë të patchulit, kedrit, qelibarit, labdanumit, myshk i bardhë

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

1 shqyrtim për L’EAU de CHLOE

  1. Migena (pronar i verifikuar)

    Shume arome e mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X