Ofertë!

La Panthere

640 L960 L

Aromë për gjithë vitin.

Spastroje
SKU: 1182 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Cartier La Panthere

U prezantua në vitin 2014

Aromë për gjithë vitin.

  • Notat e larta janë të sheqerit, luleshtrydhes, frutave të thata, bergamotit, anise
  • Notat e mesme janë të gardenia, luleve të portokallit, dardhës, trëndafilit, ylang ylang
  • Notat bazë janë të myshkut, patchulit dhe lëkurës

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X